Nasze przykładowe realizacje

Dom jednorodzinny

Codesta image
Codesta image
Codesta image

Wizytówka domu jednorodzinnego w Tarnowie Podgórnym przy ulicy Szkolnej.
Responsywna witryna została wykonana w technologii "OnePage", z wykorzystaniem kodu html5, javascript, oraz ajax, zgodnie z najnowszymi trendami, obowiązującymi dziś w projektowanu.
Witryna w atrakcyjny sposób prezentuje ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego, a kolorystyka i układ strony doskonale podkreślają wykorzystanie nieszablonowych rozwiązań, jednocześnie dynamizując stronę główną.


Inox Transport

Codesta image
Codesta image
Codesta image

Wizytówka internetowa przedsiębiorstwa działającego w obrębie branży transportowej, wyspecjalizowanego w spedycji ciężkich pojazdów ciężarowych poruszających się głównie po Unii Europejskiej.
Zadaniem witryny było czytelne zaprezentowanie aktualnej oferty, a także doświadczenia i historii firmy, oraz utrwalenie marki. Strona została wykonana w technologii „OnePage” i wymagała zaprezentowania treści w obszarze rozbudowanej, podzielonej na sekcje strony głównej. Treść wdrożono w trzech wersjach językowych.
Odpowiednio zaplanowana i zaprojektowana wizerunkowa szata graficzna została wzbogacona o szereg animacji podkreślających treści oraz grafikę. Całość tworzy niebanalną i w pełni funkcjonalną wizytówkę firmy w Internecie.


Manon

Codesta image
Codesta image
Codesta image

Księgarnia internetowa z poszerzoną ofertą sprzedaży o akcesoria biurowe i papiernicze. Integracja bazy danych z trzema niezależnymi od siebie hurtowniami. Automatyczna, pełna aktualizacja produktów. Wdrożony ergonomiczny, system bezpośredniej obsługi zamówień u dostawców, płatności online. Prezentacja wybranej oferty sprzedażowej w serwisach porównujących produkty i ceny. Implementacja niezależnych opinii wystawianych przez realnych klientów sklepu. W bazie danych znajduje się ponad 180.000 produktów, z czego ok. 73% jest dostępnych w ciągłej sprzedaży. Dedykowany przejrzysty system administracyjny CMS, pozwalający na kompleksowe zarządzanie bazą danych, banerami reklamowymi, czy zmianą treści stron. System fakturowania. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom sklep jest w pełni zautomatyzowany.


Medula

Codesta image
Codesta image
Codesta image

Unikatowy i nieszablonowy projekt graficzny, wpisujący się w branżę położniczo-ginekologiczną. Dotrzymanie standardów W3C z dodatkami usprawniającymi pozycjonowanie strony. Integracja systemu zarządzania treścią CMS, umożliwiającym łatwe i przyjazne zarządzanie zawartością strony, wraz z galerią zdjęć. Całość tworzy niepowtarzalną i w pełni funkcjonalną wizytówkę firmy w internecie.


Artbird

Codesta image
Codesta image
Codesta image

Projekt i wdrożenie responsywnej, wydajnej strony według wytycznych W3C. Implementacja elementów uwzględniających poprawę wyników w wyszukiwarkach internetowych. Wdrożono autorski systemem zarządzania treścią – CMS, możliwiający samodzielną edycję responsywnej strony.CODESTA